Logo
Nagrobki

Nagrobki

Nagrobki

Nasz zakład kamieniarski oferuje nagrobki z granitu. Wykonujemy zarówno nagrobki nowoczesne jak i tradycyjne. Mnogość wzorów i wymiarów płyt nagrobnych podyktowana jest Państwa wymaganiami, którym staramy się sprostać. Przedstawiamy więc własne projekty, pomagamy Państwu w tworzeniu indywidualnych kompozycji, zaś służąc dobrą radą wspólnie analizujemy projekty klientów, by wypracować odpowiedni wariant pomnika.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz pozostałą ofertą.

Nagrobki
pojedyńcze

Dysponujemy dużym wyborem wzorów nagrobków. W zależności od wymiarów pomników jak i sugestii dotyczących odpowiednich modeli tworzymy projekty do realizacji zamówienia zgodnie z Państwa wytycznymi. W naszym zakładzie wytwarzamy m.in. nagrobki pojedyncze i jesteśmy w stanie zaproponować pomnik pamiętając o Państwa cennych wskazówkach. Z odpowiedzialnością  podejmujemy się wyzwań i jesteśmy usatysfakcjonowani, gdy sprostamy oczekiwaniom.

Nagrobki powstają z dobrej jakości granitu, każdy nagrobek wykonujemy dbając o szczegóły i stronę wizualną.

Nagrobki
podwójne

Proponujemy Państwu pokaźny asortyment nagrobków podwójnych. Znajdują się w nim warianty klasyczne, tradycyjne oraz nowoczesne. Różnorodność wzorów pozwoli na wybór odpowiedniego i niepowtarzalnego nagrobka, który  będzie za Państwa pośrednictwem cechował się elegancją i ponadczasowym wyglądem. Nagrobki podwójne tak jak inne modele tworzymy z najwyższą precyzją, a więc dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferujemy nasze wzory nagrobków, a także realizujemy projekty indywidualne zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

W związku z długoletnim doświadczeniem posiadamy wiedzę dotyczącą zarówno jakości, a więc trwałości granitu, jak i sposobu obróbki czyniąc z nagrobka indywidualny pomnik.

Nagrobki
dziecięce

Oferujemy szeroki wybór płyt nagrobnych. Wśród różnorodnych propozycji znajdą Państwo m.in. warianty pojedyncze, podwójne oraz nagrobki dziecięce. Realizujemy również zamówienia według projektu indywidualnych klientów, starając się całym sercem sprostać Państwa oczekiwaniom. Pomagamy dokonać wyboru nagrobka korzystając zarówno z wzorów będących naszymi projektami jak i służymy dobrą radą w przypadku projektów indywidualnych klientów.

Przepiękne rzeźby wyryte w kamieniu, czy też elementy mosiężne, z metaloplastyki mogą uczynić nagrobki bardziej oryginalnymi. W swojej ofercie posiadamy również tradycyjne nagrobki dziecięce, których prostota czyni elegancję.   

Formularz kontaktowy

kontakt
+48 89 762 06 62
granit-bartoszyce@wp.pl
ul. Cynkowa 2B, 11-200 Bartoszyce
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong